Fastron 0603AS-1N8K-01
General Purpose Inductor, 0.0018uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Fastron 0603AS-1N8K-01.
Master Electronics
Datasheet1 pagina2 anni fa
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di Fastron 0603AS-1N8K-01 fornite dai suoi distributori.
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
0603 WIREWOUND CER IND 1.8nH 10%
RF choke, SMD 0603, 1.8 nH, 700 mA, 0603AS-1N8K-01
700mA 16 2¦ÌH 45m¦¸ ¡À10% 0603 1.7mm*1.1mm*1mm