Epson FA-238 48.0000MB-K3
Crystal 48MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 40Ohm 4-Pin CSMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Epson FA-238 48.0000MB-K3.
IHS
Datasheet2 pagine10 anni fa
Electro Sonic
Arrow.cn
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.64%
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Introduction Date2015-12-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Parti correlate
FA-238 Series 50 MHz ±50 ppm 10 pF -40 to +85°C Surface Mount Crystal Unit
Crystal 48MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 48MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
Crystal 50MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 50MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
Descrizioni
Descrizioni di Epson FA-238 48.0000MB-K3 fornite dai suoi distributori.
FA-238 Series 48 MHz ±50 ppm -20 to +70°C 3.2 x 2.5 x 0.7 mm SMT Crystal Unit
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 48MHz Nom
10pF ¡À50ppm ¡À30ppm 48MHz 40¦¸ 3.2mm*2.5mm*700¦Ìm
MINI SMD XTL MHZ +/-50PPM 10.0PF 250TR