EPCOS B85321A2502Z160
Filter, Feed Through, 2500Pf, 16A, Can Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B85321A2502Z160
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per EPCOS B85321A2502Z160.
IHS
Datasheet12 pagine12 anni fa
EPCOS
_legacy Avnet
TDK
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.16%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di EPCOS B85321A2502Z160 fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 50Hz/60Hz 16A 250VAC/600VDC Threaded Stud Wall Mount
Feedthrough Filters, Rated Current=16A Rated Voltage=250V AC, Capacitance=2 x 0.0025μF
EPCOS 2 x 2.5nF, B85321, 250 V ac, 600V , +85¡ãC
Feedthrough Filter 2x0.0025uF 250VAC 16A
Single Phase EMI Filter, 250V, 50HzHz
Plugin Feed Through Capacitors ROHS
Feedthrough components Filters
EMC FEEDTHRU FILTER 2 X 2500PF
Interference Filter, Wired Dimensions L x W x H: 45 x 16 x 16 mm IEC-climate category: 40/085/56 Tolerance: ±20% Attenuation @ 10 MHz: 25 dB Attenuation @ 100 MHz: 80 dB Rated voltage: 250 VAC