EPCOS B82747S4423N020
Common Mode Choke, 1500Uh, 42A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82747S4423N020
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per EPCOS B82747S4423N020.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.52%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Wurth Elektronik7448063801
CHOKE/FILTER, COMMON MODE, WE-CMBNC TYPE XXL NANCRYSTL 10KHZ 38A
Wurth Elektronik7448041801
Common Mode Chokes Dual 1500uH 10kHz 18A 0.0032Ohm DCR Thru-Hole T/R Automotive AEC-Q200
IND COMMON MODE CHOKE 1.5MH 1.5A 0.12R
TE ConnectivityRN214-4-02
Common Mode Chokes Dual 1.5mH 10kHz 4A 35mOhm DCR Thru-Hole
Radial 4 Ferrite RoHS Compliant Common Mode Choke 16A 7.1mOhm 10kHz 50mm
1.6 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 20A DCR 4.5mOhm (Typ)
Descrizioni
Descrizioni di EPCOS B82747S4423N020 fornite dai suoi distributori.
Box Tin (Sn) 3 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 42A 2.6mOhm 10kHz 72mm
Common Mode Chokes Triple 1.5mH 10kHz 42A 2.6mOhm DCR Thru-Hole Box
Power Line Chokes, L=1.5mH Rated current=42A, LxWxT:72mmx72mmx51mm
TDK B82747S4423N020 Power Line Choke
General Purpose Inductor, 1500uH, 30%, 3 Element
EPCOS 1.5 mH, B82747S, 42A, , 72mm