ECS International ECS-2100AX-196.6
TH Crystal Oscillator 19.6608MHz 5V 50pF 4-Pin DIP
Trend di 3 mesi:
-70.69%
Supply Chain
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
CTS ComponentsMXO45-2C-19M6608
TH Crystal Oscillator 19.6608MHz 5V 50pF 4-Pin Metal DIP Tray
Oscillator XO 19.6608MHz ±100ppm 50pF CMOS/TTL 60% 5V 4-Pin PDIP Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-100A-196.6
Oscillator XO 19.6608MHz ±100ppm TTL 60% 5V 4-Pin Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsMXO45HS-2C-18M4320
TH Crystal Oscillator 18.432MHz 5V 50pF 4-Pin Metal DIP Tray
CTS ComponentsMXO45HS-2C-20M0000
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 20MHz Nom
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 19.6608MHz Nom
Descrizioni
Descrizioni di ECS International ECS-2100AX-196.6 fornite dai suoi distributori.
Oscillator XO 19.6608MHz ±100ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Thru-Hole Tube
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 19.66MHz Nom
XTAL OSC XO 19.6608MHZ HCMOS TTL