Eaton SS-5H-3.15A-BK
3.15A Radial T Non-Resettable Wire Ended Fuse, 300 V ac | Eaton Electronics SS-5H-3-15A-BK
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton SS-5H-3.15A-BK.
Master Electronics
Newark
Trend di 3 mesi:
-100%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Introduction Date2021-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Bel Fuse0697W4000-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 350VAC, 72VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697H4000-01
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 4A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Box Automotive
Bel Fuse0697H4000-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 350VAC, 72VDC, 150A (IR), Through Hole, MICRO
Littelfuse0208004.MXEP
208 Series - 2AG Fast-Acting Lead-Free Glass Body Fuse, 4 A, 350 VAC, TH, RoHS
Littelfuse0209004.MXEP
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 4A 350V Cartridge 5 X 15mm Glass Bulk CE/PSE/cULus
Fuse 350V Sb Pt 2Ag Pb-Free 3.5A/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 020903.5MXEP
Descrizioni
Descrizioni di Eaton SS-5H-3.15A-BK fornite dai suoi distributori.
Fuse Subminiature 3.15A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Bulk
Electric Fuse, Time Delay Blow, 3.15A, 300VAC, 100A (IR), Through Hole
FUSE, RADIAL, 3.15A, TIME DELAY, 250V; Voltage Rating V AC:250V; Fuse Current:3.15A; Breaking Capacity:100A; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Size Metric:8.5mm x 4.3mm x 7.85mm; SVHC:No SVHC (18-Jun-2012); Fuse Case Style:Radial Leaded; Fuse Mounting:Through Hole; MSL:MSL 1 - Unlimited