Eaton KRP-C-801SP
Electric Fuse, Time Delay Blow, 801A, 600VAC, 300VDC, 300000A (IR), Inline/holder
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton KRP-C-801SP.
IHS
Datasheet4 pagine10 anni fa
Fuses Unlimited
RS (Formerly Allied Electronics)
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fuse Class L Slow Blow Acting 1000A 600V Bolt Tap 70.61 X 95.25mm Glass Melamine Carton CSA/UL
Electric Fuse, Time Delay Blow, 900A, 600VAC, 300VDC, 300000A (IR), Inline/holder
LittelfuseJLLS1000X
Electric Fuse, Fast Blow, 1000A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseKLLU900.X
Electric Fuse, Time Delay Blow, 900A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseKLLU1000X
UL Class Fuse, KLLU Series, Time-Delay, 1000A, 600V AC, Non-Indicating
Fuse Class L Slow Blow Acting 700A 600V Bolt Tap 95.25 X 64.26mm Glass Melamine Carton CSA/UL
Descrizioni
Descrizioni di Eaton KRP-C-801SP fornite dai suoi distributori.
FUSE CLASS L SLOW BLOW CARTRIDGE BLADE HOLDER MNT KNIFE BLADE TERM 600VAC 801A
UL Class Fuse, L Class, Time-Delay, 801A, 600V AC, Non-Indicating
Fuse Class L 801A 600V Slow Blow 2-Pin Tap Bolt
Eaton Bussmann Low Voltage N.American LOW-PEAK TIME-DELAY 300K - KRP-C-801SP
FUSE CRTRDGE 801A 600VAC/300VDC