Eaton HMCP015E0C
Molded Case Circuit Breaker, HMCP Series, 15A, 3 Pole, 600V AC, 65kA at 600V AC
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton HMCP015E0C.
element14 APAC
Datasheet447 pagine9 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+62.96%
Parti correlate
Schneider ElectricGV2P20
Motor circuit breaker, TeSys GV2, 3P, 13-18 A, thermal magnetic, screw clamp terminals
Sensata / Airpax219-3-1-66-8-2-18
HYDRAULIC MAGNETIC CIRCUIT BREAKER, 3 POLE, 209 SERIES
CIRCUIT BREAKER, HYDRAULIC, MAGNETIC, 3 POLE, IEL SERIES
Schneider ElectricGV2P16
TESYS GV2 - MOTOR CIRCUIT BREAKER - THERMAL-MAGNETIC
EatonEHD3015
Circuit Breaker Thermal Magnetic; 480V AC; 3P; 15A
Square DHGL36015
Molded Case Circuit Breaker, POWERPACT H Series, 15A, 3 Pole, 600V AC, 65kA at 240V AC
Descrizioni
Descrizioni di Eaton HMCP015E0C fornite dai suoi distributori.
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKERS 3 POLE 15A THERMAL MAGNETIC 650VAC 250VDC C SERIES
Eaton molded case circuit breaker accessory motor circuit protector, Motor circuit protector, 15 A, Three-pole, Frame J-K, 45-150 A, Series C, Non-aluminum
Circuit Breaker, Thermal Magnetic, 3P, 15A; Product Range:C Series; Current Rating:15A; No. Of Poles:3 Pole; Voltage Rating Vdc:250V; Voltage Rating Vac:600V; Circuit Breaker Mounting:Panel Rohs Compliant: No |Eaton Cutler Hammer HMCP015E0C