Eaton HCM1305-R68-R
Inductor Power Shielded Wirewound 0.68uH/0.44uH 20% 100KHz Powdered Iron 34A 0.00133Ohm DCR T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton HCM1305-R68-R.
Master Electronics
Datasheet9 pagine9 anni fa
Datasheet9 pagine11 anni fa
Trend di 3 mesi:
+70.89%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Inductor Power Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Iron 35A 0.0016Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Iron 34A 0.0017Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik7443320068
WE-HCC SERIES; SHIELDED WIRE-WOUND SMD INDUCTOR WITH FERRITE CORE, 680 NH
Descrizioni
Descrizioni di Eaton HCM1305-R68-R fornite dai suoi distributori.
High Current Power Inductors | FIXED IND 680NH 34A 1.33 MOHM
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Iron Powder-Core, SMD, 5248
HCM1305 Series 680 nH ±20 % Tolerance 34 A Shielded SMT Power Inductor
FIXED IND 680NH 34A 1.33MOHM SMD
Inductor HighCurrent 0.68uH 53A SMD
IND HC 0.68UH 53A MOLDED 2 PADS SMT
HCM1305 Nonstandard 0.524Lx0.480W 13.30mmx12.20mm 680nH
100KHz 54A 34A 680nH 1.33m¦¸ ¡À20% , 13.3mm*12.2mm*5mm
Power Inductors-SMD 0.68uH 53A SMD HIGH CURRENT
13.8X12.5MM IND 0.68UH 34A 20%