Eaton FWP-50A22FI
Fuse Class CC 50A 700V Holder Cartridge 22 X 58mm CE/CSA/UL
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton FWP-50A22FI.
IHS
Datasheet46 pagine8 anni fa
Datasheet2 pagine17 anni fa
Datasheet2 pagine19 anni fa
Fuses Unlimited
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Solar Fuse, PVS-R Series, 60A, Fast-Acting, 600V AC, Cylindrical
EatonJKS-60
Electric Fuse, Fast Blow, 60A, 600Vac, 200000A (Ir), J, Inline/Holder |Eaton Bussmann JKS60
EatonFCF60RN
Fuse Class CF Fast Acting 60A 600V Socket Lug 54.1 X 25.4 X 28.7mm Glass Carton CE/CSA/UL
LittelfuseL50S060.T
Electric Fuse, Very Fast Blow, 60A, 500VAC, 450VDC, 200000A (IR), Inline/holder
MersenRS63HFTG
FUSE CARRIER, A3, BLACK; Fuse Holder Type:Cartridge Fuse Holder; Fuse Current:63A; Fuse Size Held:-; Holder Terminals:Screw; No. of Fuses:1Fuses; Product Range:REDSPOT Series; Voltage Rating VAC:660V; Voltage Rating V DC
Multicomp2313403
Electric Fuse, 63A, 500VAC, 400VDC, 50000A (IR), Inline/holder, DIII
Descrizioni
Descrizioni di Eaton FWP-50A22FI fornite dai suoi distributori.
Eaton Bussmann High Speed Round body 50A 690V 22X58 INDICATED 22 X 58MM - FWP-50A22FI
Electric Fuse, 50A, 700VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Semiconductor Fuse, 50A, Fast-Acting, 700V AC, Cylindrical
FUSE CARTRIDGE FAST BLOW HOLDER MOUNT W/INDICATOR 800VAC 50A
FUSE CARTRIDGE 50A 700VAC/500VDC
High Speed Fuses - Ferrule Fuses
FWP-50A22FI, EATON BUSSMAN ELECTRICAL
50A 700VAC UL 22X58MM INDICATI