Eaton FWP-25A14FI
Eaton Bussmann High Speed Round body 25A 690V 14X51 INDICATED 14.3 X 50. - FWP-25A14FI
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton FWP-25A14FI.
IHS
Datasheet46 pagine8 anni fa
Datasheet2 pagine17 anni fa
Datasheet2 pagine19 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
ARCEL Power Electronics
Sager Electronics
Fuses Unlimited
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
EatonKTK-30
Fuse Midget Fast Acting 30A 600V Holder Cartridge 10.3 X 38.1mm Melamine Carton CSA/UL
Fuse Class CC Fast Acting 30A 600V Holder Cartridge 10.32 X 38.1mm Melamine Carton CSA/UL
EatonHEB-AA
Cartridge In Line Fuse Holder, 1 Fuse, 30 A, 600 VAC, 13/32" x 1-1/2"", 10mm x 38mm, Crimp"
Schurter8040.0001
Fuse Holder, Cartridge Fuse Clip, 1, 32 A, 600 VAC, 600 VDC, 6.3mm x 32mm, Through Hole
LittelfuseKLKD030.T
Electric Fuse, Fast Blow, 30A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder, 10x38mm
LittelfuseSPL0001PCBT
SPL0001PCBT - Littelfuse SPL0001PCBT COVER PULLER PCB MIDGET/CC 30A 1 POLE
Descrizioni
Descrizioni di Eaton FWP-25A14FI fornite dai suoi distributori.
Electric Fuse, 25A, 700VAC, 700VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Fuse Class CC 25A 700V Holder Cartridge 22 X 58mm
FUSE CARTRIDGE FAST BLOW HOLDER MOUNT W/INDICATOR 800VAC 25A
FUSE CARTRIDGE 25A 700VAC/800VDC
BUSSMANN FUSE 25A 700V 14X51 IND
800V 700V 46.5A2S(Min) Cartridge 25A , 50.8mm