Eaton FWJ-1800A
Semiconductor Fuse, FWJ Series, 1800A, Fast-Acting, 1000V AC, Bolt-On
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton FWJ-1800A.
IHS
Datasheet46 pagine8 anni fa
Datasheet2 pagine17 anni fa
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2001-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Semiconductor Fuse, FWJ Series, 2000A, Fast-Acting, 1000V AC, Bolt-On
Fuse Square Body 2000A 700V 2-Pin Flat Stud Mount
Fuse Square Body 2000A 700V 2-Pin Lug Stud Mount Carton
Descrizioni
Descrizioni di Eaton FWJ-1800A fornite dai suoi distributori.
Electric Fuse, 1800A, 1000VAC, 100000A (IR), Inline/holder
Eaton Bussmann High Speed Round body 1800A 1000V AC SEMI-COND - FWJ-1800A
FUSE CARTRIDGE BLADE FAST BLOW STUD MOUNT 1 KVAC/DC 1.8 KA
Fuse 1800A 1000V 2-Pin Tap Bolt
BUSSMANN FUSE 1800A 1000VAC/700VDC