Eaton FWC-8A10F
FWC-8A10F Cooper Bussmann 8Amp 600Vac FERRULE FUSE 10 X 38MM
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton FWC-8A10F.
IHS
Datasheet82 pagine8 anni fa
Datasheet2 pagine17 anni fa
Master Electronics
ARCEL Power Electronics
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-90.41%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Littelfuse0KLK010.T
Electric Fuse, Fast Blow, 10A, 600VAC, 500VDC, 100000A (IR), Inline/holder, 5AG
LittelfuseKLKD010.T
Electric Fuse, Fast Blow, 10A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder, 10x38mm
Littelfuse23121000029
Electric Fuse, Very Fast Blow, 10A, 500VAC, 500VDC, 1000A (IR), Inline/holder, 6.3x32mm
Eaton10CT
Electric Fuse, 10A, 700VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Fuse Class CC Slow Blow Acting 10A 600V Holder Cartridge 10.32 X 38.1mm Melamine Carton CSA/UL
EatonKTK-10
Fuse Midget Fast Acting 10A 600V Holder Cartridge 10.3 X 38.1mm Melamine Carton CSA/UL
Descrizioni
Descrizioni di Eaton FWC-8A10F fornite dai suoi distributori.
Electric Fuse, 8A, 600VAC, 700VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Fuse Midget 8A 600V Holder Cartridge 10 X 38mm
Semiconductor Fuse, 8A, Fast-Acting, 600V AC, Cylindrical
FUSE CARTRIDGE 8A 600VAC/700VDC