Eaton FWC-32A10F
Fuse, Cartridge, Very Fast Acting, aR, 32 A, 600 VAC, 10mm x 38mm, 13/32" x 1-1/2"", FWC"
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton FWC-32A10F.
IHS
Datasheet82 pagine8 anni fa
Datasheet2 pagine17 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Master Electronics
ARCEL Power Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-21.53%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date1999-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fuse 25A 700V Holder Cartridge 14 X 51mm Carton CE/CSA/UL
FUSE, HIGH SPEED, CYLINDER, 32A, 700 VAC, 14X51 MM, CARTRIDGE, CLIP MOUNT, CE/UL
EatonKTK-40
Fuse Midget Fast Acting 40A 600V Holder Cartridge 10.3 X 38.1mm Melamine Carton CSA/UL
LittelfuseKLKD030.T
Electric Fuse, Fast Blow, 30A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder, 10x38mm
Littelfuse0KLK030.T
Electric Fuse, Fast Blow, 30A, 600VAC, 500VDC, 100000A (IR), Inline/holder, 5AG
Littelfuse0505030.MXP
FUSE CERAMIC 30A 500VAC/VDC 3AB / Axial Lead & Cartridge Fuses 3AB > Fast-Acting > 505 Series
Descrizioni
Descrizioni di Eaton FWC-32A10F fornite dai suoi distributori.
FWC Series Fast-Acting 600 V 32 A Ø 10.3 x 38.1 mm Ferrule Style High Speed Fuse
Electric Fuse, 32A, 600VAC, 400VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Fuse Midget 32A 600V Holder Cartridge 10 X 38mm
Semiconductor Fuse, 32A, Fast-Acting, 600V AC, Cylindrical
32Amp 600V Ac Ferrule 10 X 38Mm Rohs Compliant: No |Eaton Bussmann FWC-32A10F
Eaton , Bussmann, 32A, 600V , 10 x 38mm, F
Specialty Fuses 600V 32Arms Semiconductor
Eaton Bussmann FWC32A10F - FWC32A10F
High Speed Fuses - Ferrule Fuses
32A 600VAC UL FERRULE 10 X 38M