Eaton FWC-25A10F
FWC Series Fast-Acting 600 V 25 A Ø 10.3 x 38.1 mm Ferrule Style High Speed Fuse
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton FWC-25A10F.
IHS
Datasheet82 pagine8 anni fa
Datasheet2 pagine17 anni fa
Master Electronics
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
ARCEL Power Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+14.04%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date1999-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
FUSE, HIGH SPEED, CYLINDER, 30A, 700 VAC, 14X51 MM, CARTRIDGE, CLIP MOUNT, CE/UL
FUSE, HIGH SPEED, CYLINDER, 32A, 700 VAC, 14X51 MM, CARTRIDGE, CLIP MOUNT, CE/UL
EatonKTK-30
Fuse Midget Fast Acting 30A 600V Holder Cartridge 10.3 X 38.1mm Melamine Carton CSA/UL
LittelfuseKLKD030.T
Electric Fuse, Fast Blow, 30A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder, 10x38mm
Littelfuse0KLK030.T
Electric Fuse, Fast Blow, 30A, 600VAC, 500VDC, 100000A (IR), Inline/holder, 5AG
Littelfuse0505030.MXP
FUSE CERAMIC 30A 500VAC/VDC 3AB / Axial Lead & Cartridge Fuses 3AB > Fast-Acting > 505 Series
Descrizioni
Descrizioni di Eaton FWC-25A10F fornite dai suoi distributori.
Fast Acting Semiconductor Cylindrical Fuse 25A 200kA IR AC
Electric Fuse, 25A, 600VAC, 700VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Eaton Bussmann High Speed Round body 25AMP 600V AC FERRULE 10 X 38MM - FWC-25A10F
Fuse Midget 25A 600V 2-Pin Cartridge Holder
Fuse, Cartridge, Very Fast Acting, aR, 25 A, 600 VAC, 700 VDC, 10mm x 38mm, 13/32" x 1-1/2"", FWC"
FUSE CARTRIDGE FAST BLOW HOLDER 600VAC/DC 25A
FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/700VDC
700V 600V Cartridge 25A 38.1mm*38mm
High Speed Fuses - Ferrule Fuses
25A 600VAC UL FERRULE 10 X 38M