Eaton FP1007R1-R22-R
Inductor Power Wirewound 215nH 10% 100KHz Ferrite 60A 290uOhm DCR T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton FP1007R1-R22-R.
IHS
Datasheet5 pagine10 anni fa
Datasheet4 pagine15 anni fa
Sager Electronics
Trend di 3 mesi:
+111%
Supply Chain
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor RF Chip Wirewound 215nH 10% 1MHz 60Q-Factor Ferrite 520mA 143mOhm DCR 1206 Embossed T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 220nH 10% 25MHz 40Q-Factor Ferrite 1.15A AXL Bag
Ind Chip Molded Bobbin Core 220nH 10% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 665mA 1812 T/R
RF Choke Wirewound 0.22uH 10% 25MHz 33Q-Factor Phenolic 0.935A 0.14Ohm DCR AXL Bag
TAIYO YUDENLK1005R22K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 220nH 10% 25MHz 10Q-Factor Ferrite 25mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
Descrizioni
Descrizioni di Eaton FP1007R1-R22-R fornite dai suoi distributori.
High Current, High Frequency, Power Inductors | FIXED IND 215NH 60A 0.29 MOHM
General Purpose Inductor, 0.215uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4131