Eaton EFX2A30K474C022LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Eaton EFX2A30K474C022LH fornite dai suoi distributori.
Cap Efx2A 305Vac 0.47Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFX2A30K474C022LH
CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
.47UF 305V 10%