Eaton EFX2A30K154B022LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Prezzo e stock
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Eaton EFX2A30K154B022LH fornite dai suoi distributori.
Cap Efx2A 305Vac 0.15Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFX2A30K154B022LH
EFX2A Series 305 v 0.15 uf 10% LS=15mm 18x12x6 Automotive EMI X2 Suppression Cap
CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD