Eaton EFX2A30K125C062LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1.2uF, Through Hole Mount
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Eaton EFX2A30K125C062LH fornite dai suoi distributori.
Cap Efx2A 305Vac 1.2Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFX2A30K125C062LH
CAP FILM 1.2UF 10% 630VDC RADIAL