Eaton EFPLS1AJ105E132LH
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2024-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Eaton EFPLS1AJ105E132LH fornite dai suoi distributori.
CAPACITOR, EFPLS, 1000V DC, 1 UF, J 2-LEAD
CAP EFPLS 1000VDC 1UF J 2LEADS