Eaton DR1050-680-R
Inductor Power Shielded Drum Core 67.2uH 30% 100KHz Ferrite 1.84A 139mOhm DCR T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton DR1050-680-R.
Electro Sonic
Master Electronics
element14 APAC
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-29.03%
Modelli CAD
Scarica il simbolo Eaton DR1050-680-R, l'impronta e i modelli STEP 3D dai nostri partner di fiducia.
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 30% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 1.4A 0.17Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 30% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 1.3A 0.166Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744071680
FIXED IND 68UH 1.3A 230 MOHM SMD / 68 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.3 A 230mOhm Max Nonstandard
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.2A 0.192Ohm DCR 3131 T/R
Wurth Elektronik744031680
Inductor, 68Uh, Shielded, 0.32A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 744031680
WE-LQS SMT Semi-Shielded Power Inductor
Descrizioni
Descrizioni di Eaton DR1050-680-R fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 68uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
FIXED IND 68UH 1.84A 139MOHM SMD / 68 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.84 A 139mOhm Max Nonstandard
INDUCTOR, SHIELDED, 68UH, 1.7A, SMD; Product Range:COILTRONICS - DR1050 Series; Inductance:68µH; Inductance Tolerance:± 30%; Inductor