Eaton / Cutler Hammer WMZS3C15
Supplementary Thermal Magnetic Breaker 15 A 3P -
Scheda dati
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
RS (Formerly Allied Electronics)WMZS3C1501Bulk
16h
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton / Cutler Hammer WMZS3C15.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet16 pagine14 anni fa
element14
Parti correlate
FAZ-B16-3 - Eaton Cutler-Hammer, FAZ-B16/3, FAZ UL 1077 SUPPLEMENTARY PROTECTOR 3P 16A B CURVE
FAZ-B15-3 - Eaton Cutler-Hammer, FAZ-B15/3, FAZ UL 1077 SUPPLEMENTARY PROTECTOR 3P 15A B CURVE
Carling TechnologiesCM1-B0-34-615-101-C
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 15A 277VAC/80VDC
Carling TechnologiesCA1-B0-34-615-121-D
Circuit Breaker; Hyd/Mag; Handle; 1P; Series Trip; DC 50/60Hz; 15A; Stud; Dual Legend
Circuit Breaker, FAZ Series, 15A, 2 Pole, 277/480V AC, 15kA at 277/480V AC, B Curve
Carling TechnologiesCA2-B0-34-615-121-D
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 15A 250VAC/80VDC
Descrizioni
Descrizioni di Eaton / Cutler Hammer WMZS3C15 fornite dai suoi distributori.
CIRCUIT BREAKER, UL1077 MCB 3 POLE 15AMP C CURVE BREAKER
CIRCUIT BREAKER, THERMAL MAG, 3P, 15A
CIRCUIT BREAKER, THERMAL MAG, 3P, 15A; Voltage Rating VDC:125V; Voltage Rating VAC:277V; Current Rating:15A; No. of Poles:3; Circuit Breaker Mounting:DIN Rail; Actuator Style:Toggle; Series:WMZS; Tripping Characteristic:C