E-Switch RP8100B2M1CEBLKBLUNIL
Pushbutton Switch, SPST, Off-(on), Round Cap, 100MA, 125VAC, Solder, RP8100 Series
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per E-Switch RP8100B2M1CEBLKBLUNIL.
Future Electronics
Datasheet1 pagina4 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Factory Futures
New Yorker Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+51.42%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2008-06-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
PUSHBUTTON SWITCH, SPST, OFF-(ON), 125V AC/50V DC, SOLDER, IP67, RP8100 SERIES
Pushbutton Switch, SPST, Off-(on), Momentary, 0.2A, 50VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 0.1A, 48VDC, Solder Terminal, Panel Mount
APEM9532CD
Switch Push Button N.C. SPST Round Plunger 0.1A 30VDC Momentary Contact Solder Lug Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 0.1A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount-threaded
Descrizioni
Descrizioni di E-Switch RP8100B2M1CEBLKBLUNIL fornite dai suoi distributori.
PUSHBUTTON, 125mA (AC)/100mA (DC), SPST, Off-(On), Solder, IP67
Curved Round Button Off-Mom SPST-NO -13.60(Dia) 50V 125V 500000Cycles 125mA
Pushbutton Sw, Spst-No-Dm, 0.125A/125Vac; Product Range:Rp8100 Series; Panel Cutout Diameter:13.6Mm; Contact Configuration:Spst-No-Dm; Switch Operation:Off-(On); Pushbutton Actuator Style:Round; Actuator/Cap Colour:Blue Rohs Compliant: Yes |E-Switch RP8100B2M1CEBLKBLUNIL