Diodes Inc. PI6C4911505-04LIE
Clock Buffer, Fanout, 5 Outputs, 3 V to 3.6 V, 20 Pins, TSSOP
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Diodes Inc. PI6C4911505-04LIE.
IHS
Datasheet7 pagine13 anni fa
SHENGYU ELECTRONICS
Diodes Inc SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Parti correlate
MicrochipSY100EP14UK4G
Clock Buffer, Driver, Fanout, 2 GHz to 5 Outputs, 4.5 V to 5.5 V, 20 Pins, TSSOP
Diodes Inc.PI6C48535-01LE
DUAL Not Qualified INDUSTRIAL LOW SKEW CLOCK DRIVER Clock (Type) IC 85C 500MHz 0.08ns 3.3V
DUAL COMMERCIAL Surface Mount LOW SKEW CLOCK DRIVER Clock (Type) IC 70C 150MHz 0.05ns 3.465V
DUAL INDUSTRIAL Surface Mount LOW SKEW CLOCK DRIVER Clock (Type) IC 85C 150MHz 0.05ns 3.465V
Clock Buffer, Fanout, 4 Outputs, 3 V to 3.6 V, 20 Pins, TSSOP
Descrizioni
Descrizioni di Diodes Inc. PI6C4911505-04LIE fornite dai suoi distributori.
Low Skew Clock Driver, PI6 Series, 10 True Output(s), 0 Inverted Output(s), PDSO20
Clock Buffer 5-OUT 20-Pin TSSOP Tube
2.375V~3.6V 1.5GHz TSSOP-20 Clock Buffers, Drivers ROHS