Diodes Inc. DMG8880LK3-13
N-channel Enhancement Mode Mosfet, 30V Vds, 20±V Vgs
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Diodes Inc. DMG8880LK3-13.
IHS
Datasheet6 pagine15 anni fa
Diodes Inc SCT
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-10-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Trans MOSFET N-CH 25V 11.5A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Diodes Inc.DMN3016LK3-13
Mosfet, N-Ch, 30V, 37.8A, To-252 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DMN3016LK3-13
onsemiFDD7030BL
Trans MOSFET N-CH 30V 14A 3-Pin(2+Tab) TO-252AA T/R
onsemiFDD6696
N-Channel 30V 13A (Ta), 50A (Tc) 3.8W (Ta), 52W (Tc) Surface Mount D-PAK (TO-252AA)
Diodes Inc.DMG4468LK3-13
Mosfet, N-Ch, 30V, 9.7A, To-252 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DMG4468LK3-13
Power MOSFET 30V 35A 15 mOhm Single N-Channel DPAK
Descrizioni
Descrizioni di Diodes Inc. DMG8880LK3-13 fornite dai suoi distributori.
Diodes Inc SCT
Power Field-Effect Transistor, 11A I(D), 30V, 0.0093ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252
MOSFET N-CH 30V 11A TO252-3L