Dielectric Laboratories C11CF5R6D-9UN-X2B
Hi-Q MLC, 0505, CF, 5.6 pF, +/- 0.5 pF, 250V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, SnPb Plated Solder
Component Distributors Inc.
Datasheet4 pagine14 anni fa
Descrizioni
Descrizioni di Dielectric Laboratories C11CF5R6D-9UN-X2B fornite dai suoi distributori.
5.6PF 250V .05PF 1111