Dielectric Laboratories C11CF220J-9UN-X2B
Hi-Q MLC, 0505, CF, 22 pF, +/- 5%, 250V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, SnPb Plated Solder
Component Distributors Inc.
Datasheet4 pagine14 anni fa
Descrizioni
Descrizioni di Dielectric Laboratories C11CF220J-9UN-X2B fornite dai suoi distributori.
22PF 250V 1% 1111