Dielectric Laboratories C06CF1R0B-9ZN-X1T
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0pF 250volts Low ESR
RFMW
Datasheet1 pagina8 anni fa
Component Distributors Inc.
Parti correlate
Yageo GroupCBR06C109BAGAC
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1pF C0G 0603 0.1pF
Yageo GroupC0603C109C2GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 1pF 0603 C0G 0.25pF
KYOCERA AVX06032U1R0BAT2A
U 0603 (1608Metric) Ceramic Capacitor 0.060Lx0.030W 1.52mmx0.76mm C0G NP0 ±0.1pF 1pF
GQM Series 0603 1 pF 250 V ±0.05 pF Tol. C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR GQM 250V 1pF ±0.1pF C0G NP0
KYOCERA AVXML03V11R0AAT2A
Cap Ceramic 1pF 250V 0±30ppm/C 0.05pF Flat With Concave 0603 125°C T/R
Descrizioni
Descrizioni di Dielectric Laboratories C06CF1R0B-9ZN-X1T fornite dai suoi distributori.
MLC Capacitor, C06 250V 1.0pF ±0.10pF NP0 Porcelain - Hi Q Single -side marked
Hi-Q MLC, 0603, CF, 1.0 pF, +/- .1 pF, 250V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, Sn Plated Solder