CUI Inc SMI10-5-V-I38
SMI10 Series 10 W Single Output 5 V 2 A USB A Inlet Level VI AC/DC Power Supply
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per CUI Inc SMI10-5-V-I38.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
Sager Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-17.40%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2022-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Parti correlate
Triad MagneticsWSU050-1500
Power Supply; AC-DC; 5V; 1.5A; 90-264V In; Enclosed; Wall Plug; 7.5W; WSU050 Series
Triad MagneticsWSU050-2000-R
POWER SUPPLY, AC-DC,5V,2A,90-264VIN, ENCLOSED, WALL PLUG, EXTERNAL,10W, WSU050 SERIES
Triad MagneticsWSU050-3000
POWER SUPPLY, AC-DC,5V,3A,90-264VIN, ENCLOSED, WALL PLUG, EXTERNAL,15W, WSU050 SERIES
SWI10-N-USB Series 10 W Single Output 5 V 2 A Wall Plug AC-DC Converter
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 5W, Hybrid
PhihongPSC15R-050
POWER SUPPLY, AC-DC,5V,3A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, EXTERNAL,15W, PSA SERIES
Descrizioni
Descrizioni di CUI Inc SMI10-5-V-I38 fornite dai suoi distributori.
Ac-Dc, 5 Vdc, 2 A, Sw, Multi-Blade, A/C/E/N/B Bla Rohs Compliant: Yes |Cui SMI10-5-V-I38
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 10W, Hybrid
Wall Mount AC Adapters 10W 5V 2A Level VI A/C/E/N/B blades USB
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Plug-In Adapter Single-OUT 5V 2A 10W 4-Pin
ac-5V2ASW multi-blade A/C/E/N/B blades USB levelV
10W 1 90V(AC) 264V(AC) 5% 61mm*38mm*29.2mm