CUI Inc PDM2-S24-S24-S
PDM2 Series 2 W 24 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per CUI Inc PDM2-S24-S24-S.
IHS
Datasheet6 pagine2 anni fa
Future Electronics
CUI Inc
Sager Electronics
Master Electronics
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-03-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-04-16
LTD Date2024-07-16
Parti correlate
PEM1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
PDS1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
PDM1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Recom PowerRO-2412S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 24; V. Out: 12; mA. Out: 83
Recom PowerRO-2412S/P
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.083A 1W 4-Pin SIP Tube
Recom PowerRE-2412S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP7 1kV unreg; V. In: 24; V. Out: 12; mA. Out: 83
Descrizioni
Descrizioni di CUI Inc PDM2-S24-S24-S fornite dai suoi distributori.
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 0.083A 2W 4-Pin SIP Module
24 Vdc, 0.083 A, 2 W, 21.6~26.4 Vdc Input Range
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 2W, Hybrid
Isolated DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 2 W, 21-26.4 Vdc input, 24 Vdc, 83 mA, single unregulated output, SIP