CTS Components MXO45HST-3C-32M0000
TH Crystal Oscillator 32MHz 5V 50pF 4-Pin Metal DIP Tray
NRND
IHS
Datasheet5 pagine4 anni fa
_legacy Avnet
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.97%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2008-02-29
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 8 months ago)
Parti correlate
CTS ComponentsMXO45-3C-32M0000
CTS ComponentsMXO45HS-3C-32M0000
CTS ComponentsCB3-3C-32M0000
SMD Crystal Oscillator 32MHz 5V 50pF 4-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-2200BX-320
TH Crystal Oscillator 32MHz 5V 50pF 8-Pin DIP
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 45mA 0.051 1.30mm
Oscillator MEMS 30MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di CTS Components MXO45HST-3C-32M0000 fornite dai suoi distributori.
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 32MHz Nom
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS TTL