CTS Components MXO45HST-2C-16M0000
TH Crystal Oscillator 16MHz 5V 50pF 4-Pin Metal DIP Tray
Obsolete
Electro Sonic
_legacy Avnet
DigiKey
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2008-02-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
CTS ComponentsMXO45-2C-16M0000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 16MHz Nom, GREEN, DIP-14/4
ECS InternationalECS-2100AX-160
TH Crystal Oscillator 16MHz 5V 50pF 4-Pin DIP
ECS InternationalECS-2100A-160
Crystal Clock Oscillator 16MHz 8-Pin Metal DIP
CTS ComponentsMXO45HS-2C-16M0000
CTS ComponentsCB3-2C-16M0000
CB3 Series 16 MHz 7 x 5 mm 5.5 V ±100 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Oscillator XO 16MHz ±100ppm 50pF CMOS/TTL 60% 5V 4-Pin PDIP Thru-Hole Bulk
Descrizioni
Descrizioni di CTS Components MXO45HST-2C-16M0000 fornite dai suoi distributori.
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 16MHz Nom
XTAL OSC XO 16.0000MHZ HCMOS TTL