CTS Components 768163472GP
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 2.3W ±100ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per CTS Components 768163472GP.
IHS
Datasheet7 pagine5 anni fa
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
CTS Components767163512GP
Res Thick Film NET 5.1K Ohm 2% 2.3W ±100ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
7 ±2% 4.7kΩ 160mW ±100ppm/℃ SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS
CTS Components766163512GPTR7
Array/Network Resistor, Isolated, 1.2W, 5100ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1539
CTS Components766163512GP
Descrizioni
Descrizioni di CTS Components 768163472GP fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, 1.5W, 4700ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2244
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC