Cornell Dubilier DPFF2S15J-F
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.015uF, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Cornell Dubilier DPFF2S15J-F.
New Yorker Electronics
Datasheet4 pagine4 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-19.62%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2006-05-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Yageo GroupR73PI21504000J
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.015uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE426MA5150JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200ppm/Cel TC, 0.015uF, 5116
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, -250ppm/Cel TC, 0.015uF, Through Hole Mount, 5118
PanasonicECW-F6153JL
Capacitor;ECWF,Met Polypropylene Film Cap,Radial,630VDC,0.015uF,5%,Blk ST
Yageo GroupR73TN21504000J
Cap Film 0.015uF 1600V PP 5% (26.5 X 8.5 X 17mm) Radial Wound 22.5mm 105C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.015uF, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Cornell Dubilier DPFF2S15J-F fornite dai suoi distributori.
Cap Film 0.015uF 200V/250V PP 5%( 19.1 X 9.4 X 9.4mm) Radial 9.5mm 105C
Radial FILM CAPACITOR DPFF 155V 0.015muF ±5% 0.752Lx0.370W 19.10mmx9.40mm
High AC Current Polypropylene Film Capacitors 0.015µF 200V
FILM, 0.015 Cap, 200V | Cornell-Dubilier DPFF2S15J-F
Capacitor Polypropylene Pp Film 0.015Uf, 250V, 5%, Radial; Dielectric Type:Film/Foil Pp; Capacitor Case/Package:Radial; Capacitance:0.015Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Typical Applications:High Current, Pulse; Voltage(Ac):155V Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier DPFF2S15J-F