Cornell Dubilier AVE226M25D16T-F
Capacitor; Aluminum Electrolytic; Cap 22 uF; Tol 20%; Vol-Rtg 25 VDC; SMT
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Cornell Dubilier AVE226M25D16T-F.
IHS
Datasheet6 pagine4 anni fa
Farnell
Newark
Electro Sonic
LTB Date2023-03-22
Parti correlate
PanasonicEEE1EA220SP
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor SMD,D6.3xL5.4mm 22µF ±20% 25V 2000Hrs@85℃
PanasonicEEE-HB1E220AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HB 25V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE1EA220AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 25V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMVA250ADA220ME55G
22uF 25V 41mA@120Hz ±20% SMD,D5xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWJ 25V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UZS 25V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descrizioni
Descrizioni di Cornell Dubilier AVE226M25D16T-F fornite dai suoi distributori.
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 22UF 25V 20%, SMD
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 25V 85C
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2626
Aluminum Electrolytic Capacitor 22Uf 25V 20%, Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:22Μf; Voltage(Dc):25V; Esr:10.55Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:Ave Series; Msl:- Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AVE226M25D16T-F