Cornell Dubilier AVE108M10G24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Cornell Dubilier AVE108M10G24T-F.
IHS
Electro Sonic
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
LTB Date2023-03-22
Parti correlate
Cornell DubilierAVS108M10G24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVS 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConEMVA100ADA102MJA0G
MVA Series 1000 uF 10 V 20 % SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 10mm) SMD 1190mA 2000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConEMVE100ADA102MJA0G
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 10mm) SMD 410mA 2000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEE-1AA102P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
KYOCERA AVXUUR1A102MNL1GS
UR Series 1000 uF 10 V 85°C Ø10 x 10.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Descrizioni
Descrizioni di Cornell Dubilier AVE108M10G24T-F fornite dai suoi distributori.
Capacitor; Aluminum Electrolytic; Cap 1000 uF; Tol 20%; Vol-Rtg 10 VDC; SMT
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 1000uF 10V 85C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 4141
Aluminum Electrolytic Capacitor 1000Uf, 10V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:1000Μf; Voltage(Dc):10V; Esr:0.4Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Length:- Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AVE108M10G24T-F