Eaton KRP-C-1100SP
Electric Fuse, Time Delay Blow, 1100A, 600VAC, 300VDC, 300000A (IR), Inline/holder
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton KRP-C-1100SP.
IHS
Datasheet4 pagine10 anni fa
Datasheet3 pagine26 anni fa
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fuse Class L Slow Blow Acting 1200A 600V Bolt Tap 70.61 X 95.25mm Glass Melamine Carton CSA/UL
LittelfuseKLLU1350X
UL Class Fuse, KLLU Series, Time-Delay, 1350A, 600V AC, 200kA at 600V AC, 20kA at 300V DC
LittelfuseKLLU1400X
UL Class Fuse, KLLU Series, Time-Delay, 1400A, 600V AC, 200kA at 600V AC, 20kA at 300V DC
LittelfuseJLLS1200X
Electric Fuse, Fast Blow, 1200A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Electric Fuse, Time Delay Blow, 1350A, 600VAC, 300VDC, 300000A (IR), Inline/holder
Electric Fuse, Time Delay Blow, 1400A, 600VAC, 300VDC, 300000A (IR), Inline/holder
Descrizioni
Descrizioni di Eaton KRP-C-1100SP fornite dai suoi distributori.
UL Class Fuse, L Class, Time-Delay, 1100A, 600V AC, Non-Indicating
Fuse Class L 1100A 600V Slow Blow 2-Pin Tap Bolt
Eaton Bussmann Low Voltage N.American LOW-PEAK TIME-DELAY 300K - KRP-C-1100SP
FUSE CRTRDGE 1.1KA 600VAC/300VDC