Switchcraft / Conxall W8882-10SG-528
Conn Circular SKT 10 POS Solder Cup ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bag
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Farnell
Datasheet1 pagina10 anni fa
Parti correlate
Amphenol IndustrialPT06A-12-10P
MIL Series Connector, 10 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT01P-12-10P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT05E-12-10P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Solder ST Box Mount 10 Terminal 1 Port
ITT / CannonPLA1G223010
PL RoHS Compliant IP50 2016 Circular Connector -50C~150C 3A 20.0muin 0.51mum
ITT / CannonPLA1G023010
CIRCULAR PLASTIC PUSH PULL STRAIGHT PLUG W/CABLE GRAY 10 PIN 3 A PLA SERIES
Descrizioni
Descrizioni di Switchcraft / Conxall W8882-10SG-528 fornite dai suoi distributori.
Standard Circular Connector Cbl-Cbl 10P F Sckt Sldr Ct 7.2mm Mx Cbl
Mini-Con-X Cable Assembly, 3 Position Right Angle, Female to Right Angle Female
Mini-Con-X Panel Mount Insta-Click Positive Lock 10 Socket - Solder Contacts
Conxall MI WR INLINE 10#22 SKT LNG SDR Part Number W8882-10SG-528
Bayonet Lock,Female Sockets,Plug 10pin Thermoplastic 3A
MINI-CON-X CABLE-TO-CABLE 10- MINI-CON-X
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
MINI-CON CABLE-CABLE #20 SOLDE
Circular Conn, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Socket; Coupling Style:Bayonet; Contact Material:Copper Alloy Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W8882-10SG-528