Switchcraft / Conxall W7882-10PG-300
Conn Circular PIN 10 POS Solder Cup ST Panel Mount 10 Terminal 1 Port
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Farnell
Datasheet1 pagina9 anni fa
Parti correlate
Amphenol IndustrialPT02A-12-10PZ
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Solder ST Box Mount 10 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT02E-12-10P
MIL Series Connector, 10 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT02A-12-10S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 10 POS Solder ST Box Mount 10 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT02E-12-10S(025)
MIL Series Connector, 10 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT02E-12-10P(027)
Circular MIL Spec Connector,Receptacles Aluminum Alloy 24.33mm*26.18mm
AmphenolPT02A12-10SW
Descrizioni
Descrizioni di Switchcraft / Conxall W7882-10PG-300 fornite dai suoi distributori.
Standard Circular Connector Panel Mount 10 P M Sldr Cont w/o Epoxy
Mini-Con-X Panel Mount Insta-Click Positive Lock 10 Pin - Solder Contacts
EN2 Cable Assembly, 2 Position Straight, Female to Female, 10 Meter
Conxall MI WR PANEL 10#22 PIN SLDR Part Number W7882-10PG-300
Circular Conn, Receptacle, 10Pos, Panel; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Bayonet Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W7882-10PG-300