Switchcraft / Conxall W7881-10SG-3ES
Standard Circular Connector Pnl Mnt 10P F Sckt PC Cont Epoxy Potted
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Sager Electronics
Datasheet1 pagina9 anni fa
Descrizioni
Descrizioni di Switchcraft / Conxall W7881-10SG-3ES fornite dai suoi distributori.
Conn Circular SKT 10 POS Solder ST Panel Mount 10 Terminal 1 Port
Mini-Con-X Panel Mount Insta-Click Positive Lock 10 Socket - PC Tail Contacts
EN3 Cable Assembly, 3 Position Straight, Male to Blunt Cut, 5 Meter
Conxall MI WR PANEL 10#22 SKT PCT Part Number W7881-10SG-3ES
MINI-CON-X PANEL 10-PIN 22 F MINI-CON-X
Circular Conn, Receptacle, 10Pos, Panel; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Pcb Socket; Coupling Style:Bayonet Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W7881-10SG-3ES