Switchcraft / Conxall W3282-10PG-535
Conn Circular PIN 10 POS Solder Cup ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
Datasheet1 pagina6 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.56%
Descrizioni
Descrizioni di Switchcraft / Conxall W3282-10PG-535 fornite dai suoi distributori.
E IP67 - Dust Tight Waterproof Backshell Cable Clamp Coupling Nut Gold Circular Connector 600V
Circular Connector, 10Pos, Plug, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W3282-10PG-535