Switchcraft / Conxall W3282-10PG-3DC
Multi-Con-X UV Plastic Str Cbl 10 Pin - Solder Contacts Daisy Chain Grmt .12/.17/.24
Descrizioni
Descrizioni di Switchcraft / Conxall W3282-10PG-3DC fornite dai suoi distributori.
Conxall MU WR CBL 10#20 PIN SOLDER Part Number W3282-10PG-3DC
MULTI-CON-X CABLE END 10-PIN MULTI-CON-X
CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Circular Connector, 10Pos, Plug, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W3282-10PG-3DC