Switchcraft / Conxall W3280-10SG-328
E IP67 - Dust Tight Waterproof Backshell Coupling Nut Gold Circular Connector 600V
Descrizioni
Descrizioni di Switchcraft / Conxall W3280-10SG-328 fornite dai suoi distributori.
Multi-Con-X UV Plastic Str Cbl 10 Socket - Crimp Contacts Cable OD .28 - .29
Conxall MU WR CBL 10#20 SKT CRIMP Part Number W3280-10SG-328
Bayonet Lock,Female Sockets,Plug 10pin Thermoplastic , 40.7mm
MULTI-CON-X CABLE END 10-PIN MULTI-CON-X
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Circular Connector, 10Pos, Plug, Crimp; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Crimp Socket; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W3280-10SG-328