Switchcraft / Conxall W3280-10PG-535
Conn Circular PIN 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
Datasheet1 pagina6 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Descrizioni
Descrizioni di Switchcraft / Conxall W3280-10PG-535 fornite dai suoi distributori.
Standard Circular Connector MU WR CBL 10#20 PIN CMP W/STRP
Multi-Con-X UV Plastic Str Cbl 10 Pin - Crimp Contacts Cable OD .35 - .40
Conxall MU WR CBL 10#20 PIN CRP 535 Part Number W3280-10PG-535
Bayonet Lock,Male Pins,Plug 10pin Thermoplastic , 44.8mm
10P PIN CBL END CIRC CONN CRMPMULTI-CONX
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Circular Connector, 10Pos, Plug, Crimp; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Crimp Pin; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W3280-10PG-535