Switchcraft / Conxall W3280-10PG-328
Multi-Con-X UV Plastic Str Cbl 10 Pin - Crimp Contacts Cable OD .28 - .29
Descrizioni
Descrizioni di Switchcraft / Conxall W3280-10PG-328 fornite dai suoi distributori.
Conxall MU WR CBL 10#20 PIN CRIMP Part Number W3280-10PG-328
MULTI-CON-X CABLE END 10-PIN MULTI-CON-X
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Circular Connector, 10Pos, Plug, Crimp; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Crimp Pin; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W3280-10PG-328