Switchcraft / Conxall 23282-31PG-350
Switchcraft 23282-31PG-350, 31 Pole Male Straight Cable Mount Circular Connector
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+8.15%
Parti correlate
Amphenol IndustrialPT06A-16-26P
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT05E-16-26P
Amphenol IndustrialPT06E-16-26P(SR)
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 26 POS Solder ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT06A-18-32P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 32 POS Solder ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT06A-16-26PW
Amphenol IndustrialPT05A-16-26P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 26 POS Solder ST Box Mount 26 Terminal 1 Port
Descrizioni
Descrizioni di Switchcraft / Conxall 23282-31PG-350 fornite dai suoi distributori.
Standard Circular Connector MEGA-CON CBL END #20 SOLDER
Conxall CABLE PIN #20 SOLDER .50 OD Part Number 23282-31PG-350
Mega-Con-X Straight Cable Plug 31 Pin - Solder Contacts
Switchcraft , MEGA-CON-X, 31, , , IP67
Switchcraft 23282-31PG-350 丸型コネクタ
CONN PLUG MALE 31P GOLD SLDR CUP
Sealed Circular Conn, Plug, 31Pos, Cable; Connector Type:Sealed Connector; Product Range:Mega-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:31Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Ip Rating:Ip67Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall 23282-31PG-350