Coilcraft 1008CS-751XJLC
Ind Chip Wirewound 750nH 5% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 360mA 1008 Embossed Plastic T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Coilcraft 1008CS-751XJLC.
IHS
Datasheet2 pagine3 anni fa
Newark
Coilcraft Direct
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-31.86%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 0.75uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Ind Chip Wirewound 750nH 5% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 360mA 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.68uH 5% 25.2MHz 45Q-Factor Ceramic 0.4A 1.55Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.82uH 5% 25.2MHz 45Q-Factor Ceramic 0.18A 2.3Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 820nH 5% 25MHz 45Q-Factor Non Magnetic 400mA 1.61Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.68uH 5% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.4A 1.47Ohm DCR 1008 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Coilcraft 1008CS-751XJLC fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 0.75uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active Contains Lead Fixed Inductor 125C 360MHz 1.54Ohm 750nH
Surface Mount High Frequency Inductor, AEC-Q200 1008CS Series, 750 nH, 5%, 1008 [2520 Metric] RoHS Compliant: Yes
Chip Inductors – 1008CS Series (2520)
INDUCTOR, 750NH, 5%, 360MHZ, RF, SMD; Inductance: 750nH; Product Range: 1008CS Series; DC Current Rating: 360mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; I; Available until stocks are exhausted Alternative available