Coilcraft 0603HL-391XJRC
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Coilcraft 0603HL-391XJRC.
IHS
Datasheet2 pagine4 anni fa
Coilcraft Direct
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-21.61%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 390nH 5% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 100mA 0603
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Inductor, alumina,390Nh,5+% Tol,5-% Tol,1110-Case |Bourns, Inc. CW252016-R39J
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Ind Chip Wirewound 390nH 5% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 470mA 1008 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Coilcraft 0603HL-391XJRC fornite dai suoi distributori.
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS, halogen f
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND Fixed Inductor 125C 400MHz 1.05Ohm 390nH