Coilcraft 0603CS-R39XGLU
General Purpose Inductor, 0.39uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Coilcraft 0603CS-R39XGLU.
IHS
Datasheet2 pagine3 anni fa
Coilcraft Direct
Newark
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Ind Chip Unshielded Wirewound 390nH 2% 100MHz 27Q-Factor Ceramic 100mA 0603 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 390nH 2% 100MHz 30Q-Factor 80mA 6.2Ohm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.39uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Wirewound 390nH 2% 100MHz 47Q-Factor Ceramic 170mA 4Ohm DCR 0603 Punched Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.39uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Descrizioni
Descrizioni di Coilcraft 0603CS-R39XGLU fornite dai suoi distributori.
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.39uH 2% 100MHz 25Q-Factor Ceramic 0.1A 4.35Ohm DCR 0603 Automotive T/R / Chip Inductors – 0603CS (1608)
INDUCTOR, 390NH, 2%, 780MHZ, RF, SMD
INDUCTOR, RF, 390NH, 2%, 780MHZ, SMD; Product Range:AEC-Q200 0603CS Series; Inductance:390nH; Inductance Tolerance: 2%; High Frequency Inductor Case:0603 [1608 Metric]; Self Resonant Frequency Min:780MHz; DC Resistance Max:4.35ohm; ;RoHS Compliant: Yes