Coilcraft 0402HP-22NXJRW
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Coilcraft 0402HP-22NXJRW.
Newark
Datasheet2 pagine4 anni fa
Datasheet2 pagine13 anni fa
Coilcraft Direct
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+32.54%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Coilcraft 0402HP-22NXJRW fornite dai suoi distributori.
Inductor, RF, 22nH, 5%, 800mA, 160mOhm, 0402, SMD
Surface Mount High Frequency Inductor, 0402HP Series, 22 nH, 5%, 0402 [1005 Metric], 3.3 GHz RoHS Compliant: Yes
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS, halogen-free R
INDUCTOR, 22NH, 5%, 3.3GHZ, RF, SMD; Inductance: 22nH; Product Range: 0402HP Series; DC Current Rating: 800mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.16ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 3.3GHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Inductor Case Style: 0402 [1005 Metric]